Lokalizacja

Prestiżowa lokalizacja

W ścisłym centrum Warszawy

Cicha i spokojna okolica

Niewielki hałas uliczny

Placówki edukacyjne
wszystkich szczebli

Rozbudowana sieć
transportu miejskiego

Tereny zielone

Rozległe skwery w okolicy

Bogata infrastruktura
handlowa

Złote Tarasy, Arkadia, CH Klif, sklepiki osiedlowe, punkty usługowe

Pełna infrastruktura socjalna

Przychodnie i apteki

Ścisłe centrum Warszawy

Lokalizacja u zbiegu ulic Dzielnej, Belottiego i Pawiej to złoty środek pomiędzy mieszkaniem w ścisłym centrum Warszawy a spokojną okolicą. Mieszkańcy Kamienicy Muranów będą mieli dostęp zarówno do zróżnicowanych usług handlowych i socjalnych, jaki i placówek edukacyjnych.

Apartament w centrum stolicy

Kamienica Muranów jest położona w otoczeniu odnowionej, powojennej zabudowy mieszkaniowej. Dzięki temu mieszkańcy mogą każdego dnia cieszyć się nie tylko widokiem pięknej urbanistycznej infrastruktury, ale także ciszą i spokojem, tak potrzebnymi po dniu pełnym obowiązków i pośpiechu.

Placówki edukacyjne wszystkich szczebli

Przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjalne, licea i szkoły wyższe – wszystkie te placówki znajdują się w okolicy Kamienicy Muranów. Zróżnicowana oferta edukacyjna pozwala na wybór najlepszej szkoły niedaleko mieszkania.

Rozbudowa sieć transportu miejskiego

Inwestycja znajdują się w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, dzięki czemu mieszkańcy apartamentów w Kamienicy Muranów szybko mogą dojechać do wybranego punktu w mieście.

Tereny zielone

Okoliczne zielone skwery umożliwiają aktywny wypoczynek każdego dnia. Atutem inwestycji jest również położony niedaleko Ogród Krasińskich – doskonałe miejsce na rodzinne spacery.

Bogata infrastruktura handlowa

Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom apartamentów dostęp zarówno do niewielkich sklepów i punktów usługowych w obrębie osiedla, jak i większych dyskontów i sklepów sieciowych. Kamienica Muranów jest położona w niedalekiej odległości do Złotych Tarasów, Arkadii i Centrum Handlowego Klif.

Pełna infrastruktura socjalna

W pobliżu inwestycji znajdują się także apteki i przychodnie. Dzięki temu mieszkańcy apartamentów w Kamienicy Muranów będą mogli korzystać z opieki najlepszych specjalistów bez konieczności długich podróży.

Facebook